Стартап ClassTag з українською засновницею підняв раунд на $ 5 млн

Стартап ClassTag підняв сід-раунд на $ 5 млн від групи інвесторів, серед яких AlleyCorp, Contour Ventures, Founder Collective, John Martinson, Newark Venture Partners, Smart Hub і TMT Investments. Про це повідомляє TechCrunch.

Компанію заснувала підприємець Влада Лоткіна, яка переїхала з Харкова в США, навчалася в Уортонскій школі бізнесу, працювала в Boston Consulting і Dell.

Як повідомляє TechCrunch, історія стартапу почалася з того, що Владі, як і багатьом працюючим батькам, хотілося брати участь в освіті доньки.

«Папірець про майбутню екскурсії, затістнутий між речами в рюкзаку, просив появи якоїсь розумної технології для спілкування батьків і викладачів», – цитує видання слова CEO.

Так Лоткіна запустила ClassTag – безкоштовну платформу, де батьки можуть спілкуватися з викладачами своїх дітей, яка працює більш ніж на 60 мовах. Батьки можуть використовувати платформу для інформації про івенти, екскурсії, збори грошей. Для вчителів це – простий спосіб зв’язатися з батьками, планувати з ними зустрічі, дивитися, які батьки більш залучені в освіту дітей. Спілкування може йти за допомогою одного з каналів, необов’язково завантажувати додаток (поштою, по SMS, в онлайні або навіть на папері).

Компанія заробляє на тому, що дає можливість бізнесам, пов’язаних з освітою і дитячими товарами, рекламуватися у себе на платформі. За даними Forbes, з платформою співпрацюють HP, Clorox, Under Armour, Lands ‘End, Chobani, Penguin Random House, National Geographic Explorer та інші бренди.

За даними самої компанії, у неї вже понад 2 млн користувачів в 25 000 шкіл США.

Джерело: ain.ua

You may also like...