Навчальний центр ІТ-технологій DEVrepublik запустив онлайн-навчання

Компанія DEVrepublik запустила онлайн-навчання. Багато, хто вже знайомий з діяльністю цього навчального центру, знають, що його основною метою є надання зручної системи навчання, а також можливість поглиблено освоїти актуальні IT-професії.

Саме тому план лекцій та сама модель навчання розроблялася індивідуально і з особливою уважністю. Інструктори DEVrepublik розбирають не тільки теорію. Вони переконані, що для того, щоб ви дійсно якісно засвоїли матеріал, потрібно застосовувати отримані знання на практиці. Тому, якщо ви вирішили почати навчання в DEVrepublik, будьте готові до інтенсивних практичних завдань. Адже завдяки такому підходу, ви отримаєте навички не гірше, ніж при оффлайн-навчанні.

DEVrepublik пропонує в онлайн-доступі такі курси:

  1. Data Science: Math & Python.
  2. Data Science: Intro to Machine Learning.
  3. ETL development.
  4. Automation QA.

Також вас приємно здивує графік. Він такий же, як і на оффлайн-навчанні. Це дозволить розподілити свій час так, щоб все встигнути. Головний плюс онлайн-курсів – це можливість навчання в будь-якому зручному для вас місці, що дуже актуально в сьогоднішніх умовах.

Ви можете почати навчання в аудиторії, а потім, якщо цього вимагатимуть обставини, перевестися на онлайн-формат навчання. Або ж навпаки, з огляду на нинішню ситуацію з пандемією, ви можете почати навчання онлайн, а потім продовжити його в аудиторії.

Для тих, хто хоче бути в курсі останніх новин DEVrepublik – підписуйтесь на їх Telegram-канал, там вас чекає багато цікавого.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 

Джерело: ain.ua

You may also like...