Український стартап TripMyDream запустив додаток для мандрівників

13 жовтня 2020 року, український стартап, продуктом якого є сервіс з пошуку дешевих квитків TripMyDream, запустив однойменний додаток для мандрівників. За два дні він вийшов в топ-3 за кількістю завантажень в категорії «Подорожі» в українському App Store.

Співзасновник сервісу Андрій Буренок розповів AIN.UA про те, як працює додаток, про показники сервісу TripMyDream в період карантину і скільки в цілому може втратити галузь подорожей.

Як працює програма

tripmydream — мобільний додаток для пошуку вигідних авіаквитків, яке об’єднує всі доступні функції сервісу TripMyDream.

Користувачам доступно:

  • прогнозувати ціни на авіаквитки за технологією TripMyDream. Як зазначив Андрій Буренок, воно дозволяє визначити вартість з точністю до 85% на понад 200 маршрутах з України по всьому світу;
  • детальна інформація про міста, країни, вигідні пропозиції, а також поради про способи і варіанти для подорожей;
  • фільтри швидкого пошуку;
  • швидкі повідомлення про зниження або зростання цін на авіаквитки за певними напрямами.

На момент запуску, додаток tripmydream доступний для завантаження лише користувачам iOS. Розробка версії на Android найближчим часом не планується.

«Щоб розробити додаток на Android потрібно або заробити більше коштів (нинішній ринок цього зробити не дозволяє), або зважитися на пропозиції від розробників, які пропонують зробити безкоштовно. Однак вони не зроблять якісний продукт», – засновник TripMyDream Андрій Буренок.

Мобільний додаток хотіли запускати з самого початку, разом з появою онлайн-сервісу TripMyDream в 2017 році. Однак на той момент, команді не вистачало необхідної експертизи і вільних коштів для розробки. У зв’язку з цими, додаток почали готувати в 2019 році. За словами Буренка, розробників знайшли за допомогою тендера, нею стала компанія ICE-CREAM Development. Від створення концепції до релізу пройшов рік.

Чого очікувати на ринку подорожей

За словами Андрія Буренка, найближчим часом ринок подорожей залишиться на рівні карантинних місяців. Причиною цьому – чітке зонування країн, в які можна літати, а також безліч ризиків.

«Зараз люди шукають варіанти для подорожей. У порівнянні з докарантинним періодом, попит з пошуку впав в половину, а з продажу – впав ще більше. Люди шукають, але не купують. Це пов’язано з ризиками купити квиток і не полетіти, а також складнощами повернути витрачені кошти».

На думку Андрія Буренка, галузь туризму в 2020 році втратить кілька трильйонів доларів. За його словами, від початку пандемії близько 120 000 співробітників сфери скоротили. Багато авіакомпаній на межі банкрутства і беруть кредити у держав.

«Наприклад, в січні 2020 року у TripMyDream був пік. Виручка компанії досягла позначки в районі $ 100 000. У лютому ми просіли на 40% по авіаквитках, в березні – на 80%, а в квітні – на 90%. Ми скоротили всі бюджети на рекламу», – додав Андрій.

Про те, як на сервіс і ринок подорожей в цілому вплинула коронакриза, Андрій Буренок розповідав AIN.UA раніше в бліц-інтерв’ю.

Джерело: ain.ua

You may also like...