«Ковальська» інвестує $ 70 млн в інноваційний парк UNIT.City

Український інноваційний парк UNIT.City залучив $ 70 млн інвестицій від промислово-будівельної групи «Ковальська». Отримані кошти спрямують на будівництво п’яти нових будівель в UNIT.City.

Деталі фінансування

Як повідомили в «Ковальська», в UNIT.City команда групи бере на себе будівництво бізнес-кластера. До його складу увійдуть п’ять бізнес-кампусів загальною площею 70 000 кв.м. Очікуваний термін реалізації – 4 роки.

«Не дивлячись на невтішні прогнози, що супроводжували економіку в цьому році, ми як внутрішній інвестор і надійний партнер віримо в український бізнес і успіх наших підприємців. Саме тому приєднуємося до будівництва UNIT.City – унікального для України технологічного та креативного середовища, яке акумулює навколо себе кращі таланти» – прокоментував генеральний директор групи «Ковальська» Сергій Пилипенко.

У липні 2020 року UNIT.City також отримав кредит на 50 млн євро від Європейського інвестиційного банку. Кошти спрямували на будівництво 4 нових кампусів загальною площею 70 000 кв. м.

UNIT.City

UNIT.City — інноваційний парк запущений на території покинутого київського мотозаводу в квітні 2017 року. Засновником та інвестором проєкту є Василь Хмельницький, який також керує інвестиційною компанією UFuture.

На території UNIT.City знаходяться бізнесові, освітні, культурні, спортивні та розважальні об’єкти. Мета проєкту – побудувати інноваційне «місто в місті» на 25 Га до 2025 року. Серед резидентів UNIT.City в 2020 році більше 100 українських і міжнародних компаній. Планується, що через 5 років на території парку буде більше 500 компаній і R & D-центрів на 15 000 робочих місць.

Крім цього, на території почали будівництво житлового комплексу UNIT.Home. Він займе 11,7 Га, загальна площа забудови складе 174 940 м².

«Ковальська»

«Ковальська» – промислово-будівельна група, діяльність якої зосереджена в сфері видобутку, виробництва бетону, будівельних матеріалів, а також логістики, девелопменту та будівництва. У 2020 році в групу «Ковальська» входить 13 підприємств, вартість яких – $ 520 млн. Загальна чисельність співробітників перевищує 4500 чоловік.

Джерело: ain.ua

You may also like...