IT Arena відкрила прийом заявок на конкурс стартапів. Призи – від $ 10 000 на проєкт

IT Arena розпочала прийом заявок на участь в щорічному конкурсі стартапів. Команди зможуть представити свої проєкти інвесторам і виграти грант до $ 10 000.

Цього року подія вперше відбудеться онлайн в зв’язку з пандемією. Дати проведення події також змінилися – 8-10 жовтня.

Що за конкурс

IT Arena – одна з найбільших в Україні IT-конференцій, яка щорічно збирає у Львові тисячі людей. Це фахівці всіх мастей, інвестори, стартапи, гіки і ті, хто просто цікавиться.

У минулому році в стартап-конкурсі взяли участь 120 команд, переможці отримали сумарно $ 100 000 інвестицій.

Переможцем IT Arena Startup Competition 2018 став стартап Liki24, українська платформа для пошуку і доставки ліків, яка зовсім недавно залучила $ 5 млн. Переможцем в 2019 році став стартап Legal Nodes, який допомагає технологічним компаніям вирішувати юридичні питання. Після перемоги, їх зростання набрало більших обертів. Команда розширила свою мережу до 110+ юридичних компаній в 20+ різних країнах.

Які призи

У цьому році головним грантодавачем виступить фонд CRDF Global. Між учасниками розіграють такі призи:

  • $10 000 кращому стартапу,
  • $6000 за друге місце,
  • $5000 за третє місце.

Також команди поборються за робочі місця в SputnikSpace Coworking, безкоштовну менторську підтримку, грант на поїздку в Європу і участь в акселераційній програмі. Загальний призовий фонд в цьому році становить $ 70. 000.

Хто може взяти участь?

До участі в стартап Startup Competition запрошуються стартапи, які були засновані не більше двох років тому, і які мають демо версію продукту. Сума попередніх інвестицій не повинна перевищувати $ 100 000.

Джерело: ain.ua

You may also like...