Український фонд стартапів та Startup School Online розпочинають співпрацю

Директор Українського фонду стартапів Павло Карташов разом з керівником та засновником Startup School Online Вадимом Роговським підписали меморандум про партнерство.

Ще на початку роботи Фонду ми поставили собі за мету працювати над розвитком української стартап екосистеми. Наш спільний мемо зі Startup School Online це черговий крок на шляху до цього. Вадим Роговський приєднався до команди експертів Фонду, які оцінюють стартапи, майже з самого початку. Починаючи з 2012 року він опрацював близько 1500 різних проєктів, тому його експертиза буде неоціненною”, – зазначає Павло Карташов.

Метою даного партнерства є обмін інформацією задля допомоги та підтримки стартапів, а також участь у спільних проєктах, подіях та зустрічах.

Наша об’єднана робота вже приносить результати, адже ми бачимо високу якість проєктів, які проходять експертну оцінку. Я радий початку ще більш тісної співпраці з Фондом, адже це наш спільний внесок в розвиток української стартап екосистеми”, – коментує деталі співпраці Вадим Роговський.

Довідково:

Український фонд стартапів – державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія Фонду – підтримувати українські стартапи та допомагати талановитим підприємцям створювати успішні глобальні компанії. Фонд надає грантове фінансування перспективним та інноваційним стартапам, які демонструють високий потенціал глобального комерційного успіху, на початкових стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed).

Startup School Online – це авторська акселераційна online програма Вадима Роговського. В її основі лежить вже опробована багаторічна практика та методика покрокового розбору проєкту з чистого аркуша, яка успішно використовується з 2012 року та підтверджена досвідом роботи в WannaBiz. Для особистого знайомства усі бажаючі можуть зареєструватися на безкоштовну online консультацію.

Джерело: usf.com.ua

You may also like...