Український стартап Skyworker підняв інвестиції при оцінці в $ 1,5 млн

Український стартап Skyworker підняв перший раунд інвестицій від венчурного інвестора з Казахстану Мурата Абдрахманова. Про це AIN.UA розповіли в стартапі і підтвердив сам інвестор. Раніше він вкладав кошти в такі компанії як Genesis, Jiji, Chocofamily, Nommi і інші.

Суму угоди не розголошують (вона порівнянна з pre-seed раундами в США); як повідомили AIN.UA в компанії, її оцінка склала в цьому раунді близько $ 1,5 млн.

Skyworker починався як офлайнове кар’єрно-консалтингове агентство, але поступово команда вирішила будувати IT-продукт в онлайні. Зараз це – SaaS-сервіс в сфері HR та маркетингу, який допомагає IT-компаніям формувати онлайн-пул потенційних кандидатів на роботу. Детальніше про ідею і створенні компанії раніше розповідала його співзасновник Лідія Терпель.

Стартап інкорпорований в США, зараз займається дослідженням місцевого ринку. За словами його співзасновників, вже привернув кількох великих клієнтів, серед них – People.ai, Logz.io, Materialise, Readdle, Innovecs, ELEKS, Daxx, WeSoftYou, Levi9, Beetroot, EVO.

Зараз продукт компанії – в бета-версії, залучені кошти витратять на розробку повноцінного сервісу на українському ринку, і його адаптації під b2b-клієнтів на ринках США і Європи.

 

Джерело: ain.ua

You may also like...