МЕМОРАНДУМ ПРО ПОРОЗУМІННЯ МІЖ НФДУ ТА ШВЕЙЦАРСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ НАУКОВИМ ФОНДОМ (SNSF)

НФДУ підписав Меморандум про порозуміння зі Швейцарським партнерським фондом Swiss National Science Foundation (SNSF). Меморандум проголошує розширення співпраці в галузі науки між Швейцарським фондом та НФДУ!

SNSF підтримує українських дослідників з самого початку війни. Окрім наданої матеріальної допомоги, що у загальному розмірі склала вже 9 мільйонів швейцарських франків, SNSF допоміг близько 100 науковцям отримати посади в проєктах SNSF та у вищих навчальних закладах Швейцарії.

Метою підписаного нами Меморандуму є розвиток можливостей для тісної співпраці між дослідниками Швейцарії та України. Майбутні ініціативи можуть включати двосторонні або багатосторонні проєкти, конкурси, дослідницькі візити,  зустрічі, конференції, комунікаційні та інші заходи. Фонди будуть обмінюватись передовим досвідом та найкращими практиками з оцінювання, фінансування та менеджменту наукових проєктів. Усі заходи будуть спільно розроблятись партнерськими організаціями.

Співпраця SNSF та НФДУ відкриє ширші можливості для співробітництва між науковими установами та закладами вищої освіти обох країн, а також сприятиме залученню наших дослідників до кращих наукових практик європейської спільноти. Висловлюємо щиру вдячність нашим швейцарським колегам та очікуємо на плідну співпрацю!

Детальныше: НФДУ

You may also like...