Впродовж липня для науковців проведуть 4 безкоштовних вебінари з використання бази даних Scopus

Знайомство з базою даних Scopus, пошук інформації в ній, ScienceDirect та профіль автора у Scopus – про все це українські науковці зможуть дізнатися на безкоштовних вебінарах впродовж липня 2020 року. Тренінги матимуть змогу пройти представники закладів вищої освіти і наукових установ України.

Вебінари відбуватимуться українською мовою. Інформація, яку буде представлено під час вебінарів, буде корисною керівникам установ, членам редколегій, науковим співробітникам, аспірантам та студентам.

Лектором виступить офіційний тренер компанії Elsevier, головний бібліотекар Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка Марина Назаровець.

Згідно з інформацією організаторів, після проходження кожного з вебінарів зареєстровані учасники зможуть завантажити сертифікати про участь на платформі BrightTALK.

Окрім того, проведені вебінари будуть постійно доступні для перегляду за посиланнями, зазначеними нижче для реєстрації.

Програма:

2 липня 10:00-11:00

Тема: Знайомство зі Scopus.

Анотація: Огляд та основна інформація про найбільшу в світі бібліографічну базу даних Scopus. Для чого вона призначена, який контент містить? Як зареєструватись та працювати з даними у Scopus?

Реєстраційна форма доступна за посиланням. 

10 липня 11:00-12:00

Тема: Пошук інформації у Scopus.

Анотація: Як отримувати релевантну інформацію у Scopus? Простий та розширений пошук по документах. Робота з отриманими результатами, їхній аналіз, експорт, збереження та створення повідомлень.

Реєстраційна форма доступна за посиланням.

17 липня 11:00-12:00

Тема: ScienceDirect – можливості у відкритому доступі.

Анотація: ScienceDirect – одна з найбільших повнотекстових баз даних літератури, що пропонує доступ до понад 2 500 наукових журналів та 33 000 книг. Під час вебінару познайомимось із самою базою даних, розглянемо, який контент бази знаходиться у відкритому доступі, та як його шукати і як завантажувати. Тематичні сторінки (ScienceDirect Topics) з перевіреною та фундаментальною інформацією на теми, які цікавлять дослідників.

Реєстраційна форма доступна за посиланням.

24 липня 11:00-12:00

Тема: Профіль автора у Scopus.

Анотація: Пошук та огляд профілів авторів у Scopus. Як вони створюються? Як можна відкорегувати інформацію у них? Як вимірюється впливовість авторів за показниками Scopus?

Реєстраційна форма доступна за посиланням.

Джерело: МОНУ

You may also like...