Український фонд стартапів провів шостий Pitch Day

26 травня Український фонд стартапів (Ukrainian Startup Fund) провів шостий Pitch Day. З огляду на карантин захід відбувся у дистанційному режимі, за допомогою сервісу відеоконференцій ZOOM. Із презентаціями (пітчами) виступило 10 стартапів. Чотири з них на етапі pre-seed (претендують на державне грантове фінансування у розмірі 25 000 доларів кожен) і шість на етапі seed (50 000 доларів кожен).

Розпочав захід з мотиваційною промовою Павло Карташов, директор Фонду:

Наша місія – сприяти розвитку та створенню в Україні технологічних стартапів на ранніх стадіях з метою підвищення їх конкурентоспроможності. Ми забезпечуємо фінансування для таких стартапів, а також надаємо допомогу для їх інкубації або акселерації та шукаємо будь-які інші можливості (пошук партнерів, інвесторів) для сприяння у розвитку таких стартапів та та стартап екосистеми загалом . Незабаром ми почнемо відбір акселераторів для затвердження і після цього ми почнемо нашу акселераційну програму. Фондом буде аккредитовано ряд акселераторів (як українських, так і міжнародних). Вимоги до акселераторів затверджені Наглядовою радою. Вони достатньо високі, адже ми хочемо зробити максимально якісний відбір, щоб стартапи отримали підтримку на шляху виходу на міжнародні ринки. Ми зробимо все для того, щоб ваша діяльність була максимально ефективною і ви знайшли підтримку з боку держави для реалізації своїх цілей та задумів. Бажаю успіхів, гарних пітчів та до перемог!”

Оцінювали пітчі стартапів члени Конкурсної комісії:

Олексій Орап. CEO YouScan

Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC

Олександр Яценко. Керуючий партнер BRISE Capital

Юрій Козік. Підприємець, стартап адвайзер та голова ГО «Еволв». В минулому випускник фінського акселератора Startup Sauna

Фелікс Літвінський. Керуючий директор Blackstone LaunchPad

Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs

Андрій Заікін. CEO at YEP startup incubator

Основними критеріями оцінки проектів на стадії pre-seed є: команда, ринок, технологія, ідея, стратегія. В кожній категорії максимум – 5 балів (сумарно максимум 25). Прохідний бал для рекомендації Наглядовій раді щодо надання гранту складає 12 балів.

Основними критеріями оцінки проектів на стадії seed є: команда, ринок, технологія, продукт, стратегія. В кожній категорії максимум – 5 балів (сумарно максимум 25). Прохідний бал для рекомендації Наглядовій раді щодо надання гранту складає 15 балів.

За результатами оцінок Конкурсної комісії було сформовано наступний рейтинговий список стартапів (від найвищого балу до найнижчого):

Unicorn Nest. B2B SaaS рішення для стартапів, які залучають інвестиції. Стартап рекомендує найбільш релевантних інвесторів з власної верифікованої найбільшої на ринку бази інвесторів та будує ринковий стандарт для фандрейзингу.

Mate academy. Онлайн університет ІТ професій.

BIOsens. Розробка першого у світі пристрою, який автоматизує підготовку зразків, аналіз та збереження результатів у хмарі в одному пристрої та дозволяє виконувати випробування поза лабораторією, але з лабораторною точністю.

Cardiolyse. Програмна пристрій-незалежна платформа для автоматичної інтерпретації електричних сигналів серця у стані спокою та Холтер-моніторингу (тривалістю 24 години і більше) медичного рівня, сертифікована СЕ для визначення 19 типів аритмій та точного виявлення більшості аномалій серця, включаючи інфаркт міокарда для запису ЕКГ з 12 відведеннями.

Ethicontrol. Онлайн сервіс для методологічно правильної організації процесів управління етикою (комплаєнсу, корпоративної безпеки) в організації. Завдання – виявляти проблеми, допомогати на них своєчасно та якісно реагувати – покрити увесь життєвий цикл – від реєстрації до вжиття заходів.

iCorn. Торговельно-логістична платформа, яка об’єднує фермерів та покупців агропродукції, та дає можливість робити бізнес на платформі транспортним компаніям, елеваторам, лабораторіям, банкам та страховим компаніям.

AGRO BI. Business intelligence платформа для управління ризиками та підвищення врожайності з машинним навчанням. Веб-платформа, що працює на основі власних нейронних мереж для більш ефективного збору інформації та автоматизованої обробки аерофотозйомки і дає конкретне уявлення про стан посівів.

TradeEVO. Міжнародний торговельний майданчик, на якому локальні виробники розміщують товари, а міжнародні торговці продають ці товари по всьому світу. Управління продажами та контентом відбувается через власну CRM систему.

SmartUgoda. Мобільний сервіс електронних договорів, який допомагає швидко та безпечно створити, узгодити та підписати договір будь-де та будь-коли без ПК, принтера, паперу, сканера, пошти, юриста та бухгалтера, – лише за допомогою мобільного додатку із інтегрованими шаблонами договорів, автоматичним формуванням актів та інших документів.

Bio&Balm. Розробка та впровадження у виробництво безалкогольних бальзамів, які реєструються, як харчові добавки, але застосовуються для фармацевтичного ринку. Мають соціальне значення для підвищення якості життя, зниження затрат на лікування для хворих, профілактичну дію для здорових людей.

На засіданні Наглядової ради Фонду, яке відбудеться найближчим часом, буде прийнято рішення, які саме стартапи отримають грантове фінансування.

Джерело: usf.com.ua

You may also like...