Український фонд стартапів провів четвертий Pitch Day

7 квітня Український фонд стартапів (Ukrainian Startup Fund) провів четвертий Pitch Day. З огляду на карантин захід відбувся у дистанційному режимі, за допомогою сервісу відеоконференцій ZOOM. Із презентаціями (пітчами) виступило 8 стартапів на етапі seed, що претендують на державне грантове фінансування у розмірі 50 000 доларів кожен.

Розпочала захід з мотиваційною промовою Олена Кошарна, член Наглядової ради Фонду, а також співзасновниця, гендиректор та член інвестиційного комітету компанії Horizon Capital:

Разом з Horizon Capital за 25 років ми інвестували у 150 компаній, серед яких Rozetka, Ajax, Genesis, Intellias. Ці компанії, які стали прикладами успішності, зростали на моїх очах, тому я точно знаю наскільки важливо давати шанс та інвестувати в молодий бізнес. Для мене велика честь бути в Наглядовій раді Українського фонду стартапів. Я не можу передати наскільки важливий цей фонд є і скільки років та зусиль було вкладено, щоб створити його. Те, що ми сьогодні слухаємо вже четвертий пітч говорить про затребуваність фонду і його зростаючу роль в українській стартап- екосистемі. Бажаю вам успіхів та натхнення! Робіть все, що від вас залежить і навіть більше! Я впевнена, що ви досягнете мети, зробите колосальний стрибок і вже на ваші стартапи будуть посилатися, як на приклади справжнього успіху.

Оцінювали пітчі стартапів члени Конкурсної комісії:

Олександр Романішин. Радник Міністерства Цифрової Трансформації України, партнер акселератора ISE Booster, член наглядової ради UVCA (Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association).

Андрій Гулий. Головний аналітик Indax

Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC

Віталій Гончарук. Засновник Augmented Pixels

Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs

Олександр Яценко. Керуючий партнер BRISE Capital

Ігор Перція. TA Venture Partner, iCUB Partner

Основними критеріями оцінки проектів є: команда, ринок, технологія, продукт, стратегія. В кожній категорії максимум – 5 балів (сумарно максимум 25). Прохідний бал для рекомендації Наглядовій раді щодо надання гранту (для стартапів на етапі seed) складає 15 балів.

За результатами оцінок Конкурсної комісії було сформовано наступний рейтинговий список стартапів (від найвищого балу до найнижчого):

FINMAPОнлайн-сервіс для фінансового обліку в малому та мікро-бізнесі. Найпростіший спосіб зрозуміти де прибуток, на що бізнес витрачає забагато та спрогнозувати обіг коштів, щоб не потрапити в касовий розрив.

Norm. Підйомний стіл із акрилового каменю з вбудованим живленням та технологією машинного навчання для більш ефективної і здорової роботи.

FlashBeatsМобільний додаток для створення світлових шоу на домашніх вечірках, музичних та спортивних подій за допомогою синхронізації спалахів смартфонів учасників.

ТОВ СМАРТ-МАК. Розробка, виробництво та реалізація продуктів та сервісів для моніторингу споживання будь яких ресурсів. Пристрої для моніторингу. Хмарний сервіс для візуалізації та аналізу даних. Дає можливість споживачам зрозуміти структуру свого споживання ресурсів.

COBIT SOLUTIONS. Інноваційний IT сервіс з персональною підтримкою фінансового експерта. Готові дешборди для аналітики та наочного представлення даних з 1С. Інтерактивна фінансова звітність, що доступна онлайн, оновлюється автоматично, щодня. Спрощує процес прийняття управлінських рішень для власників малого та середнього бізнесу.

RE-leaf PAPERНова, запатентована технологія, за допомогою якої опале листя слугує джерелом целюлозного волокна для виробництва паперу, картону, литої тари (яєчні піддони, піддони для фруктів, пінетки для ягід), також це нова альтернативна сировина у целюлозно-паперовій сфері.

Monitor.Estate. Онлайн-сервіс юридичної перевірки нерухомості. Юридичний звіт по об’єкту за 5 секунд на основі відкритих даних.

HUGO. Перший український сервісний робот-асистент для бізнесу та соціальної сфери. HUGO може виконувати функції продавця магазину, консьєржа, промоутера, дистанційного викладача та лікаря. Рішення значно підвищує рівень технологічної взаємодії з клієнтами та мінімізує витрати на заробітну плату. Основні технології: розпізнавання об’єктів, облич, емоцій людини, людської мови, лідарна навігаційна система та інше. В форматі дистанційного лікаря HUGO може працювати в зонах карантину вірусних захворювань.

На засіданні Наглядової ради Фонду, яке відбудеться найближчим часом, буде прийнято рішення, які саме стартапи отримають грантове фінансування.

Нагадуємо, що за результатами третього Pitch Day до розгляду Наглядовій раді були рекомендовані наступні стартапи:

Caretech Human

Dew Pocket

Skyworker

Cittart

Sprybuild

Dooozen.io

Нагадаємо, раніше ми писали, що Український фонд стартапів провів перший Pitch Day.

Джерело: usf.com.ua

You may also like...