Віртуальна конференція “Innovation in Environment & Energy & Circular Economy”

Ласкаво просимо в Віртуальне міжнародне партнерство – інновації в сфері навколишнього середовища, енергетики та циркулярної  економіки.

Нинішня ситуація ставить перед нами складні завдання і в той же час відкриває можливості для нових шляхів. Партнерський захід спочатку планувалося провести на IFAT, провідної світової виставці з управління водними ресурсами, каналізацією, відходами і сировиною, в Мюнхені. Оскільки ярмарок IFAT відкладається до 7-11 вересня 2020 року, брокерській захід EEN буде віртуальним і проводити зустрічі в режимі онлайн через B2Match 4 і 5 травня 2020 року. Учасники зможуть планувати віртуальні зустрічі за допомогою інструменту відеоконференції.

Віртуальне міжнародне партнерство – інновації в галузі навколишнього середовища, енергетики та циркулярної економіки об’єднує компанії та дослідницькі організації з Європи і всього світу. Це унікальна можливість, організована в рамках мережі Enterprise Europe Network, для встановлення нових контактів для бізнесу, технічного співробітництва та НДДКР. Модель – це економія часу і коштів і результати в бізнесі! Надихаючі і цільові віртуальні зустрічі 1: 1 обіцяють отримання знань і нові ділові контакти.

Мета – допомогти МСП, університетам і дослідницьким інститутам знайти партнерів в Європі і за її межами.

Основні теми

  • Відходи і переробка
  • Відновлювана енергія
  • Енергоефективність
  • Циркулярна економіка
  • Вода і водні процедури

B2Match-Реєстрація: https://international-partnering-environment-2020.b2match.io/

Веб-сайт https://international-partnering-ifat-2020.b2match.io/

Термін реєстрації: 28 квітня 2020 р.

Участь безкоштовна.

 

Джерело: international-partnering

You may also like...