Google запустив фонд підтримки українських стартапів на 5 мільйонів доларів
Про це йдеться у заяві компанії.
“Триваюча гуманітарна криза в Україні є нищівною. Як і решта міжнародного співтовариства, наша реакція змінювалася відповідно до обставин. Окрім підтримки біженців та боротьби з дезінформацією, ми інвестуємо в людей та бізнес України.
Сьогодні ми оголошуємо про створення фонду підтримки Google для стартапів в Україні в розмірі 5 мільйонів доларів для виділення грошових грантів без участі в капіталі протягом 2022 року”, – заявили в Google.
“Вибрані українські стартапи будуть оголошуватися постійно, і вони також отримають до 100 тис доларів бездолевого фінансування, так само як і постійне наставництво від Google, підтримку продуктів і кредити Cloud.
Ця практична підтримка покликана допомогти українським підприємцям підтримувати та розвивати свій бізнес, зміцнювати свою громаду та будувати основу для післявоєнного економічного відновлення”, – додади в корпорації.
“В Україні є сильна та активна спільнота стартапів. З приблизно 2000 стартапів в Україні 126 стартапів зібрали венчурне фінансування з початку 2021 року”, – зазначають в Google.
Зазначається, що 29 березня гендиректор Google Сундар Пічаї зустрівся з українськими підприємцями у кампусі Google for Startups у Варшаві.
“Під час цих розмов ми почули практичні способи, як Google може допомогти спільноті стартапів.
Фінансування – це лише один елемент підтримки, яка потрібна. Ми запросили українські стартапи використовувати простір Google for Startups Campus Warsaw як тимчасовий офіс. Перші кілька стартапів – переважно керовані жінками, які були змушені тікати з країни – уже працюють із кампусу, і ми були свідками їхньої рішучості досягти успіху”, – додають в корпорації.
“Підтримка стартапів під керівництвом України допоможе їм досягти успіху та створити технології, які зараз потрібні їхній країні.
І оскільки регіон почне відновлюватися, стартапи та технологічні компанії стануть ключовими для відновлення української економіки, створення робочих місць і позитивного впливу на міста, в яких вони будують свої домівки”, – резюмували в Google.