ШВЕДСЬКО-УКРАЇНСЬКОМУ КОНТАКТНОМУ СЕМІНАРІ 2023

До уваги дослідників та науковців, керівників та команд відділів міжнародної співпраці закладів освіти та наукових установ; інституційних координаторів Еразмус+, викладачів та представників інших організацій, які працюють у сфері вищої освіти та науки.

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно зі  Шведською радою з вищої освіти  та у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Національним фондом досліджень України запрошують вас взяти участь у  шведсько-українському контактному семінарі 2023, який  відбудеться 3-4 жовтня 2023 р. в онлайн форматі. Захід має на меті зміцнення співпраці між Швецією та Україною, розбудову нових дослідницьких партнерств, а також ознайомлення з можливою співпрацею в рамках Програми ЄС Еразмус+ у сфері освіти та спільних досліджень.

Під час дводенного заходу учасники також мають можливість:

  • дізнатися більше про вищу освіту і дослідження в Україні та Швеції;
  • створити мережеву платформу для розбудови нових партнерств;
  • встановити контакти з колегами зі Швейцарії;
  • знайти партнерів для майбутніх спільних проектів Еразмус+ та навчитись писати проекти для конкурсів 2024 р.

Коли? 3-4 жовтня 2023 р.

Звертаємо вашу увагу на те, що захід 4 жовтня буде присвячено розбудові наукового співробітництва між шведськими та українськими вченими.

Мова семінару:  англійська (переклад не забезпечується).

Участь  безкоштовна .

Для участі  в семінарі  просимо обов’язково заповнити попередню реєстрацію відвідуваності:  Expression of Interest – Swedish-Ukrainian Contact Seminar 2023 .

У разі додаткових питань  просимо звертатися до контактної особи: Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, +380937734392 (Telegram, WhatsApp),  k.zhdanova@ukr.net .

До участі просимо обов’язково підготувати ваші ідеї (коротко англ.мовою – ціль, завдання, заходи, очікувані результати) для проектів співпраці з партнерами зі Швеції та ознайомитися з інформацією  про Програму ЄС Еразмус+.

You may also like...