ПАРТНЕРСЬКА ІНІЦІАТИВА NWO-НФДУ 2023

Конкурсний відбір на додаткові грантові можливості Нідерландської дослідницької ради (NWO) для українських вчених: Партнерська ініціатива NWO-НФДУ 2023

З радістю інформуємо українську спільноту про те, що 18 липня 2023 року Національний фонд досліджень України та Нідерландська дослідницька рада ( NWO ) виклали протокол до Меморандуму про взаєморозуміння і домовилися про співпрацю та об’єднання зусиль. В’єднані в Україні мають право працювати з науковцями Королівства Нідерландів і таким чином продовжувати свою наукову кар’єру в складних умовах, взявши участь у конкурсі “  Конкурсний відбір на додаткові грантові можливості  NWO  для українських вчених: Партнерська ініціатива  NWO -НФДУ”  2023 року.

Метою партнерської ініціативи є стимулювання онлайн-участі цих фахівців з України в поточних проектах NWO та розширення їх професійної мережі в нідерландській дослідницькій спільноті. Команда проекту NWO може надавати консультаційну та інформаційну підтримку.

Керівники наукових проектів, які вже фінансуються NWO (або підтримують фінансування NOW найближчим часом), мають тимчасову можливість залучити до виконання частини проекту дослідника з університету/наукової установи в Україні. Нідерландські керівники проектів можуть подавати заявки на фінансування для оплати залучення одного дослідника з України на період від  6 до 24 місяців  плюс матеріальні витрати. Загальний бюджет цієї ініціативи для українських виконавців становить  250 000 євро . Максимальний бюджет одного гранту для українського виконавця становить максимум  25 000 євро . Одна українська установа може розрахувати максимум на один грант у межах цієї ініціативи.

Заявки подаються виключно нідерландським керівником проекту лише через систему онлайн-заявок ISAAC. Заявки, подані не через ISAAC, не будуть прийняті до розгляду.

Заявки можна подавати в будь-який час, починаючи з 11 вересня 2023 року. Кінцевий термін подачі заявок – 14:00 CET 8 квітня 2024 року.

Заявки мають надійти до NWO принаймні за 2 місяці до запланованого початку участі українського партнера в поточному науково-дослідному проекті, який фінансує NWO.

Гранти надаватимуться переможцям до того моменту, поки не буде вичерпано бюджетні ініціативи в хронологічному порядку подачі заявок.

Інформаційна сесія та заходи з пошуку партнерів перед початком подачі заявок

Запрошуємо українських вчених, які знаходяться та працюють в Україні, розпочати пошук популярних партнерів у Королівстві Нідерландів з метою участі в цій міжнародній ініціативі. Для вчених, які зацікавлені в такій участі НВО та НФДУ, наводять:

  • інформаційну сесію  (онлайн)17 серпня 2023 року. Час проведення – 11:00-12:00 за київським часом. Під час цієї інформаційної сесії представники NWO та НФДУ зроблять коротку презентацію про ініціативу. У вас також буде можливість поставити запитання. Участь в інформаційній сесії обов’язкову реєстрацію за  посиланням ;
  • онлайн-зустріч  для пошуку партнерів 28 серпня 2023 року з 14:00 до 16:00 за київським часом. Участь в заході передбачає обов’язкову реєстрацію за  посиланням .

Дізнатися більше про ініціативу ви можете:

Вдячні нашим колегам з NWO за надання такої можливості та підтримку українських вчених у непростих умовах.

Бажаємо українським науковцям успішного пошуку партнерів, набуття досвіду, встановлення нових професійних зв’язків та реалізації спільних проектів!

НФДУ

You may also like...