РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА НАУКОВЦІВ

За ініціативи Міністерства освіти і науки України розпочинається реєстрація викладачів та науковців на освітню програму «StarterNetwork», яка проводиться спільно з Тартуським університетом (Естонія) та YEP Інкубатором. Програмою передбачена серія вебінарів, метою яких є розвиток інноваційного та підприємницького потенціалу українських університетів та передача досвіду і кращих практик естонської екосистеми.

Програма має на меті допомогти представникам академічного середовища з інноваційними ідеями, винаходами чи дослідженнями перетворити їх на стартапи та підтвердити ринковий потенціал.

Навчальні сесії Програми проходитимуть у березні-червні 2023 року. Під час вебінарів експерти поділяться кращими практиками уряду Естонії (Startup Estonia), університетів і компаній – кейси побудови екосистем або партнерства, створення успішних стартапів (підприємств) з університетських проектів у співпраці з корпораціями тощо.

Вебінари від українських та естонських експертів охоплять такі теми:

6 березня — Колаборація університетів та корпорацій — найкращі практики

27 березня — Популяризація науки та комунікація про дослідження 10 квітня — Створення спільних платформ для просування інновацій 18 квітня — Різноманіття у підприємництві та науці: як і навіщо?

11-12 травня — Експрес-курс для університетських стартапів та спінофів. Мови Програми: англійська, українська.

Запрошуємо взяти участь у заходах викладачів підприємництва й менеджменту, дослідників, науковців та молодих вчених. Зареєструватися на участь у вебінарах Програми можна за посиланням: https://yep.piar.io/yepstarternetwork

Форма реєстрації буде активною до 7 травня 2023 року включно. Можлива реєстрація на один або кілька вебінарів Програми. Інформація з деталями заходу буде відправлятися зареєстрованим учасникам/цям за 5-7 днів до події.

За додатковою інформацією можна звертатися до комунікаційниці проєкту — Чернишової Маргарити, marharyta.chernyshova@yepworld.org

Програма StarterNetwork реалізується Тартуським університетом та YEP Інкубатором за підтримки Естонського центру з міжнародного розвитку #ESTDEV та Міністерства освіти і науки України.

Стартап-інкубатор YEP розвиває академічне підприємництво в межах ініціативи “Підприємницький університет”. Вона реалізується спільно YEP, Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Офісом з розвитку підприємництва та бізнесу, національним проєктом Дія.Бізнес, Міністерством молоді та спорту України, Українським фондом стартапів та Генезис за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

You may also like...